Czy szklane przegrody w sklepach chronią nas przed wirusami i bakteriami?

Odpowiednio dobrane szklane przegrody w sklepach i punktach handlowo-usługowych są w stanie zabezpieczyć zatrudniony personel oraz klientów przed atakami wirusów i chorobotwórczych bakterii. Osłony antywirusowe nadają się również do kawiarni, restauracji, obiektów użyteczności publicznej, a nawet biur.

Sklepowe przegrody szklane – skuteczna ochrona przed wirusami

Przegrody szklane, które chronią przed atakami wirusów i bakterii, to elementy, jakie można bez problemu wkomponować w dowolną aranżację pomieszczenia. Szklane ścianki i przegrody są funkcjonalne, łatwe do utrzymania w czystości, a także wyróżniają się ponadczasowym oraz estetycznym designem. Ich profesjonalny montaż gwarantuje, że ścianka będzie bezpieczna zarówno dla zatrudnionego personelu, jak i wszystkich korzystających z pomieszczenia klientów.

Dobrej jakości szklane przegrody są w stanie skutecznie zabezpieczyć przed przenoszeniem się w powietrzu patogenów wywołujących szkodliwe dla zdrowia i życia choroby. Do wykonania przegród szklanych używa się bezpiecznego materiału – szkła hartowanego, które jest nie tylko bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, ale również wytrzymałe oraz bezproblemowe w czyszczeniu i konserwacji.

Osłony ochronne ze szkła nie tracą swojej przejrzystości nawet po wielu miesiącach intensywnej eksploatacji. Dzięki temu można je użytkować bez obawy o to, że szkło stanie się matowe, a na jego powierzchni pojawią się nieestetyczne przebarwienia, zarysowania lub inne uszkodzenia.

Nowoczesne witryny ochronne ze szkła, które można zamontować w każdym sklepie

Witryny szklane, które chronią klientów i personel sklepowy przed wirusami oraz bakteriami, nie reagują na silne środki dezynfekujące. Oznacza to, że można je poddawać wielokrotnym zabiegom czyszczącym bez obawy o to, że utracą one swoje pierwotne właściwości czy estetyczny wygląd. Dobrej jakości szkło, które służy do wykonania przegród szklanych, jest odporne na substancje chemiczne i związki obecne w wielu produktach służących do dezynfekcji oraz odkażania powierzchni użytkowych.

Mobilne ścianki ochronne są wyjątkowo stabilne. Ich wysoka waga własna gwarantuje, że produkty te są bezpieczne w użytkowaniu zarówno dla personelu, jak i znajdujących się w sklepie klientów. Nowoczesne szklane ściany ochronne w sklepach to rozwiązanie estetyczne, a zarazem minimalistyczne. Montaż tego typu zabezpieczeń idealnie wpisuje się w aktualne trendy związane z aranżacją wnętrz. Przegrody można z łatwością zamontować na każdym stanowisku, na którym obsługuje się klienta. Rozwiązanie to nie zaburza aranżacji przestrzeni i nie ogranicza powierzchni sklepowej, jaka jest potrzebna do swobodnej obsługi klientów.

Efektowne i łatwe w czyszczeniu ochronne przegrody szklane do sklepów

Szklane przegrody są gustowne i nowoczesne. Gwarantują przyjazną oraz bezproblemową obsługę każdego klienta, a ponadto nie ograniczają widoczności towarów ani nie utrudniają możliwości wykonywania płatności bezgotówkowych. Nowoczesne i funkcjonalne przegrody szklane w sklepach to rozwiązania stworzone zarówno dla właścicieli niewielkich punktów handlowych, jak i wielkopowierzchniowych marketów.

Osłony antywirusowe, szklane bariery i szyby ochronne to produkty, które skutecznie ograniczają bezpośredni kontakt pomiędzy klientem sklepu a zatrudnionymi w danym miejscu pracownikami. To fizyczna bariera dla zarazków, jak również estetyczna i praktyczna w użytkowaniu przegroda szklana zmniejszająca ryzyko kontaktu z osobami trzecimi. Przegrody szklane i osłony ochronne ze szkła, które polecane są właścicielom sklepów, cechują się łatwym montażem oraz demontażem. Dzięki temu jest to element aranżacyjny, który w razie potrzeby można zdjąć lub też wymienić na nowy model.

Odpowiednio dobrane przegrody szklane i szyby ochronne dla punktów handlowych powinny być dostosowane do powierzchni, jaką zajmuje sklep. Warto zdecydować się na rozwiązania, w których istnieje możliwość indywidualnego zamówienia konkretnej przegrody lub szyby ochronnej. Wówczas zyskuje się stuprocentową pewność, że produkty te będą idealnie pasowały do aranżacji sklepu.

Dobrej jakości przegrody i osłony szklane skutecznie ograniczają u klientów oraz personelu sklepowego ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami. To rozwiązanie sprawdzone, estetyczne i bardzo praktyczne. Szkło jest materiałem niemal doskonałym, który nie nastręcza żadnych trudności w czyszczeniu i prezentuje się elegancko, modnie oraz gustownie.

Źródło: Szklarz Warszawa – Obróbka szkła